Zaloguj się podając adres e-mail, aby zapisywać inwestycje. Dzięki temu zawsze będziesz mógł do nich wrócić.
Jeśli pierwszy raz korzystasz z mieszkaniowi.pl, poprowadzimy Cię krok po kroku przez rejestrację.
Wizualizacja multimedialna czy rzuty mieszkań, które oferują nam deweloperzy, nie do końca pokazują prawdziwy potencjał mieszkania czy domu. Odpowiedzią na to są tzw. lokale pokazowe, które mają na celu przedstawienie pełnego obrazu inwestycji i pomoc klientowi w podjęciu decyzji
Domy i mieszkania wzorcowe to urządzone pod klucz lokale, które są częścią inwestycji deweloperskich. Służą one przede wszystkim pokazaniu klientom gotowego lokum od środka, przedstawiają możliwości aranżacyjne wnętrza oraz okazują jakość wykonania i wykończenia budynku. – Ważne jest, aby mieszkanie pokazowe maksymalnie obrazowało możliwości adaptacyjne przestrzeni. Klienci często inspirują się lokalem i przekładają pomysły wykorzystane w mieszkaniu pokazowym na własne M. – mówi dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce Twoje M, Magdalena Czuryńska. – To także pewne wsparcie w procesie decyzyjnym, jeśli chodzi o zakup lokalu w stanie deweloperskim – dodaje.
Mieszkania pokazowe to również możliwość empirycznego sprawdzenia, czy odpowiada nam wielkość, rozkład oraz funkcjonalność przyszłego M. – Na każdym z budowanych przez nas osiedli możemy zaprezentować domy wykonane w dwóch standardach: pakiecie deweloperskim lub „pod klucz”. Takie podejście jest zachwalane przez klientów. Ponadto prezentacja domów, szczególnie tych wykonanych w standardzie „pod klucz”, pozwala na dokładne przedstawienie aranżacyjne i funkcjonalne sprzedawanych domów – mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building. Mieszkanie czy dom pokazowy to wizytówka całej oferty dewelopera. Aranżacja wnętrza ma przede wszystkim utwierdzić klienta w przekonaniu, że właśnie znalazł idealne mieszkanie dla siebie – uwypuklone zostają wszystkie zalety, począwszy od bezpiecznego osiedla, kończąc na funkcjonalności, efektywnym wykorzystaniu przestrzeni, która początkowo może wydawać się zbyt mała.
Mieszkanie pokazowe często jest również jednocześnie biurem sprzedaży danego dewelopera. W przytulnych wnętrzach, przy dobrej kawie znacznie łatwiej prowadzi się rozmowy czy rozwiązuje wszelkie wątpliwości niezdecydowanych kontrahentów. Ponadto, przy zakończeniu procesu inwestycyjnego mieszkania takie wystawiane są na sprzedaż. Klienci płacąc tyle samo czy niewiele więcej niż za lokum w stanie deweloperskim otrzymują własne M w pełni umeblowane i zaprojektowane przez architekta wnętrz. Takie rozwiązanie może być bardzo korzystne dla osób, które nie mają czasu i pomysłu na własną aranżację. Kolejnym atutem zakupu mieszkania pokazowego jest to, że praktycznie od otrzymania kluczy można zacząć mieszkać – nie marnujemy czasu na zakupy produktów wyposażenia wnętrz czy np. malowanie ścian.
Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
Zobacz wcześniejsze komentarze
Wróć